#vezkratce o knize Přátelé

Když jsem začala Přítelé číst, přepadla mě taková nostalgie, že jsem začala na celý seriál koukat znovu. Když jsem zjistila jak je kniha psaná, byl to ve finále skvělý zážitek. Kniha probírá seriál hodně podrobně a to od samého začátku, od vzniku a pak sérii po sérii. Takže jsem si po shlédnutí té dané série přečetla všechny ty bonusy a těšila se na pokračování.

Rozhodně všem doporučuji udělat si buď takovýhle maraton, nebo si z každé série pustit jeden dva díly a dávat vše hezky do kontextu knihy

Sama kniha je moc příjemně psaná a dozvíte se v ní v podstatě každý detail, od honoráře herců až po detailní seriálovou situaci v Americe. Budete vědět o každém detailu, který mohl seriál ukončit i o všech těch, které ho popostčili víc na vrchol. Překvapí vás, kolik ozubených koleček do sebe muselo zapadnout, aby vše skončilo tak, jak to skončilo.

Z knihy jsem si vypsala nespočet tipů na seriály i herce a rozhodně mám v plánu všechno si najít a prozkoumat. V knize mám nespočet poznámek a jestli je to jen možné, miluju ten seriál ještě o chlup víc než před přečtením knihy.

Takže pokud hledáte třeba tip na skvělý dárek pod stromeček, každého fandu Přátel tohle kráskou potěšíte na 100%.

Knížku můžete pořídit TADY.

Knížka vyšla v nakladatelství KONTRAST. Za recenzní výtisk knihy moc děkuji Knihy Dobrovský. Mrkněte na jejich stránky, mají tam boží výběr a super vánoční slevy!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s