#HUMBOOKFEST2019 aneb Zas až za rok?

V pátek Humbooku předcházela naprosto skvělá ambasadorská merenda. Měla jsem možnost strávit skvělý čas v úžasné společnosti ať už ambasadorek nebo autorů. Mohly jsme Jayovi a Mary pokládat otázky a jejich odpovědi mě moc bavily. Jayův proslov o tom, že se NIKDY nemáme stydět za své „guilty pleasure“ nás všechny málem rozbrečel.

Jestli v noci nezamhouřím oka, je to jasná známka toho, že se na něco opravdu moc těším, nebo mi na tom záleží. Můj mozek jede na plné obrátky a já prostě nedokážu v klidu spát. Z pátku na Humbook sobotu jsem nespala v podstatě vůbec. Takže věřte, že ač já své emoce moc neumím ukazovat „naživo“, tak Humbook pro mě byl jedna z nejočekávanějších akcí roku.

Před Kongresákem jsem stepovala už půl hodiny před otevřením. Byla jsem nadšená z množství lidí v cosplayích, co jsem potkala už ve frontě. Miluju převleky a když jsem viděla, že se toho lidi nebojí a jsou tak kreativní, tak jsem se musela radostí usmívat na všechny okolo.

Jakmile jsem se dostala dovnitř, roztočil se kolotoč vjemů, emocí, seznamování, focení, pobíhání a vstřebávání celého dne. Ač jsem s sebou měla kameru, ani jednou nebyl čas jí zapnout. Chtěla jsem to všechno vidět a slyšet na plno a ne skrz obrazovku. Tady taky vznikla asi jediná má připomínka k festivalu – já potřebuju plánek do ruky! Mobil jsem měla stále někde zašantročený, protože nebylo kam ho v kostýmu schovat a dost jsem se ze začátku ztrácela. Jakmile jsem všechno prošla, bylo to ok, ale první hoďku a půl bych za papírový plánek dala nevím co 😀

Opravdu moc mě potěšilo, že se za mnou chodili hlásit lidi do Humbook battlu hned během první hodiny. Měla jsem obavy, že vás budu muset přemlouvat a nebo někooho ukacávat, ale měla jsem plno hned. Moc díky! Jste skvělí, že se nebojíte zapojit. A hlavně díky mému týmu, že jste byly tak skvělé družstvo, že Protivníci zvítězili. Jasně, udělala jsem to trochu napínavé s rozstřelovou otázkou, kdy jsem to mááálem pokazila, ale nakonec byla výhra naše!

Moje nadšení bylo obrovské, když jsem viděla zájem o merch s Dory fanarty. Má hrdost jen bobtná a já sem tak ráda, že se vám to líbí. To stejné s knihonáramky od Marti 🙂

Velký dík patří také organizátorům, Vendy, Ole a Míše s jejich Humbook týmem. Všem ostatním ambasadorkám a úúúplně všem co přišli a přijít nemohli a jen to sledovali z povzdálí.

Z Humbooku už dávno není jen jednodenní akce. Je to komunita skvělých lidí, kteří milují knihy a příběhy. Humbook nám denně přináší novou várku inspirace na instagramu, blogu i youtube. Můžeme se vidět už na jaře na Humbook stage na světě knihy, při srazu Humbook bloggerů nebo kdekoliv jinde. Humbook prostě není jeden den v roce, je to spíš takový životní styl a mě bylo ctí ho tento rok reprezentovat 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s