Poznej Báječné ženy – recenze

Poznej báječné ženy

Baileyová Ellen, Farnsworthová Lauren, Beerová Sophie / 128 stran / Bambook – Grada

ČR rok vydání 2018

Ženská síla je v poslední době velkým tématem a možná i proto vznikla tahle nádherná inspirativní kniha. Nejedná se pouze o čtení příběhů o známých ženách minulosti a současnosti, ale čtenář má možnost se i interaktivně zapojit do všeho, v čem byly (nebo i stále jsou) dané ženy speciální.  U Mary Sherman Morganové najdete návod na výrobu vlastního raketového paliva, u Kate Sheppardové navrhnete odznak na podporu práv žen a u Joanne Rowlingové vymýšlíte knihu, která Vám přinese kouzelné milióny.

Já si myslím, že tato interaktivní forma knihy děti zaujme a bude je bavit. Já sama bych knížku moc ráda vyplnila, ale přenechám to mé malé sestřenici, která si to užije určitě ještě víc :-). Určitě dávám hodně plusových bodů za to, jak je rozvinuto to, čím dané ženy přispěly společnosti. Není to jen prostě řečeno, je vysvětleno o co se jedná a jak vše funguje. Čtenáři všech věkových kategorií tedy nemusí klást doplňující otázky rodičům, protože vše pochopí z knížky.

Další plusový bod u mě má kniha za grafické zpracování. Každá stránka je krásně barevná a doplněna zajímavými ilustracemi. Celek působí hravě a přímo pobízí k dotvoření. Každému dítěti tak po vyplnění vznikne krásný originál, který se bude vyjímat v knihovně.

Knihou bych ale necílila jen na děti, určitě i pro dospělé bude kniha skvělým pomocníkem při odbourání stresu. Já sama si ráda v práci při obědě oddechnu a něco si kreslím či vyplňuji a v tom je interaktivní kniha skvělá.

Doporučená cena knihy je 299 Kč a seženete ji v sítích knihkupectví, na internetu nebo na stránkách zde, kde si můžete prolistovat i ukázku z knihy.

Obálka: Paperback

HODNOCENÍ: 89%

Za recenzní výtisk moc děkuji nakladatelství BambookGrada Publishing.

grada

snc3admek-obrazovky-2018-09-29-vc2a016-49-22.png

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s