Proč je HUMBOOK všech knihomolů svátek?

Snímek obrazovky 2018-08-21 v 18.38.51

No protože knížky a knihomolové a autoři!  Že jsem toho moc nepověděla? Tak dobře, jdeme na se na to podívat trošku víc do detailu.

MÍSTO – celé Kongresové centrum na Vyšehradě plné knihomolů. Bude tam klimoška, bude to velký, bude to skvěle dostupný a bude to boží!

ZAHRANIČNÍ AUTOŘI – nebo teda spíš AUTORKY – budete mít možnost vidět besedy, debaty a tagy se třemi zahraničními autorkami. Sara Raasch je vtipná, supernadšená a energická, Claudia Gray píše o alternativních dimenzích a o Star Wars universu a Estelle Maskame začínala na Wattpadu a je mladší než já.

Snímek obrazovky 2018-08-19 v 21.20.13

ČEŠTÍ AUTOŘIPetra Machová, která se představí v rámci projektu #humbookstart – více info zde. Petra Stehlíková, která je autorkou božích knížek Naslouchač a Faja, které moc doporučuji. Pavel Bareš – booktuber, který točí o knížkách, které nepřečetl a  taky autor další boží knížky – Projekt Kronos. Ukáže se také youtuber Kovy, kterému vyšla kniha OVŠEM. Nevím jestli na motorce, ale určitě přijede i cestovatelka Dominika Gawliczková, autorka vtipné knihy Dominika na cestě Jižní Amerikou.

PROGRAM – Program, který je tak nadupaný, že ani já už nevím jak to všechno stihnu. Kompletní rozpis najdete tady. Besedy se zahraničními autorkami, debata o dystopiích, spousta workshopů , Humbookstart, …

DOPROVODNÝ PROGRAM – ANO! Stále to není všechno. Budou na nás čekat cosplayeři, Potterfans, vyrábění záložek, fotozóna, prodej knih, stánky partnerů (Mixit, eReading,…)

Určitě sledujte sociální sítě Humbooku, bude spousta soutěží jak o knížky, tak o lístky 🙂

Lístky na HUMBOOK můžete koupit zde. Do konce Srpna jsou za 399 Kč od září se cena o stovku zvyšuje. VIP lístky byly bohužel vyprodány během prvního dne, ale to nevadí, stejně to bude boží!

 

Kdyby Vám cokoliv nebylo jasné, zkuste se podívat do FAQ, nebo mi klidně napiše 🙂

Snímek obrazovky 2018-08-24 v 17.18.31

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s