S kým se letos potkáme na Humbook festu 2018?

A je to tady! Byly odtajněny všechny zahraniční autorky, které letos přijedou na Humbook fest 2018. Organizátoři si tu největší pecku schovávali nakonec – letos přijede LEIGH BARDUGO! Já jsem z této zprávy moc nadšená, protože série Šest vran je jedna z nejlepších, co jsem kdy četla. Leigh napsala ještě triologii Griša, na kterou se před Humbookem taky chystám.

Tady je velké shrnutí, na koho se letos na podzim můžete těšit:

SARA RAASCH

autorka série Sníh nebo popel

CLAUDIA GRAY

autorka série Ohnivák a SW románu Ztracené hvězdy

LEIGH BARDUGO

autorka sérií Griša a Šest vran

 

A protože tvorba našich českých autorů je stejně dobrá jako tvorba těch zahraničních, můžete se těšit i na ně. V debatě o dystopiích a budování knižních světů se objeví Pavel Bareš, autor Projektu Kronos (recenze tady) a Petra Stehlíková, autorka série Naslouchač.

Další debata bude cestovatelská, tam budete moci potkat třeba Dominiku Gawliczkou, které nedávno vyšla kniha Dominika na cestě Jižní Amerikou.

Více informací o všech autorech najdete přehledně na stránkách Humbooku. Taky mrkněte na instagram a FB událost – bude spoooousta soutěží 🙂

 

Já jsem jak ze zahraničních, tak z českých autorů nadšená. Věřím, že letos to bude stát opravdu za to a já se na Vás v Říjnu v Kongresáku moc těším!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s