Co mají společného narozeniny, merenda a sponzoři? #HUMBOOKinfo

16.6.2018.

Ano, tyto tři věci spojuje toto krásné červnové datum.

Já jsem člověk co MILUJE své narozeniny. Takže se 16.6. vždycky probudím s tím, že to prostě bude super den, ať se bude dít cokoliv. A letos se toho dělo moc!

Po obědě jsem vyrazila na knižní bazárek, který pořádala Markét z Youtube kanálu Svět podle Marillee. Už 5 minut po otevření zde bylo plno knihomolů. Atmosféra vládla přátelská a knihy nacházely nové majitele. Trochu jsem se zakecala, ale po chvíli už jsme museli vyrazit na Žižkov do Vincaffe.

Cestu jsme se všechny tak hezky sešly a na Humbook merendu jsme dorazily v hojném počtu. V kavárně nás uvítala Ola, která se o nás – ambasadorky stará. Čekalo na nás skvělé občerstvení a výborné dorty (juhůů, jeden byl i bezlepkový). Setkání mělo i trochu „pracovní“ část. Dozvěděly jsme se toho spoustu o organizačních věcech Humbooku a vymýšlely jsme pro Vás nové a nové nápady. Já už se tak moc těším, jak to bude celé ve finále vypadat!

Jedna super novinka je, že cosplay bude! 

A bude i soutěž o nejlepší kostým, takže za co půjdete? 🙂

No a došlo i na dárky! Dostali jsme balíčky od sponzoru. A k čemu že jsou sponzoři? Vězte, že bez nich by žádný Humbook nebyl.  My jsme v balíčku našli tyto dárky:

Čaje Loyd, které jsou také hlavním partnerem. A na Humbooku se můžete těšit na čajovou zónu! Koukněte na jejich web nebo instagram.

Dalším dárkem byla skvělá hra od firmy Mindok. Doporučuji hru vyzkoušet s nějakou zajímavou knihou 🙂 Jaké všechny hry mají to najdete na jejich stránkách nebo na ig.

Skvělý dárek jsme dostali i od Mixitu – firmy která vyrábí snídaňové směsi na přání, prodává lyfizované ovoce a nyní má i drinky. Doufám že i oni budou prodávat své ňamky na festivalu. Mix si můžete objednat zde a nebo se pokochat zde.

A kdo dál? No třeba Volvo. Proč Volvo na knižním festivalu? Tyhle auta nám třeba přivezou naše zahraniční autorky na plac! My jsme auto sice nedostaly, ale zato máme skvělý zápisník. Mrk na stránky nebo instagram.

Na závěr tu máme sladkou tečku a tou jsou lízátka Chupa Chups! Ňam! Já mám od nich doma velkou lízátkovou kytici a mám z ní radost jak malá 🙂 Mají super barevný instagram a nebo webovky.

K těmto sponzorským balíčkům jsme dostali ještě reding copy Tisíc nebí nad tebou a jednu knihu dle našeho výběru. Za to patří velký dík AlbatrosMedia, stejně jako za celou merendu. Já jsme si celý den neskutečně užila. Vidět se s ostatními ambasadorkami bylo zábavné a celé to odpoledne mě moc bavilo.

1 Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s