HUMBOOK speciál

Takový klasický pracovní den. Přijdete do kanclu, zapnete notebook, přihlásíte se do systému… Zatímco se vám v kuchyňce vaří voda na čaj, přihlásíte se i do soukromého mailu, hlavně zkontrolovat všechny ty reklamy, známe to.

Jenže hele, mezi tou záplavou reklamních mailů vidím i jeden co má v názvu Humbook a knižní maily já čtu všechny. Pak se ale podívám na celý název předmětu – Ambasadoři ( vlastně ambasadorky) HumbookFestu 2018! Na tenhle mail jsem čekala! Celá rozklepaná klikám a mail otevírám. Moc si nevěřím, nejsem žádná slavná známá bookstagramerka, ale jiskřička naděje ve mě je, protože na přihlášce jsem si dala super záležet.

„Ahoj, gratuluju….“

Tento začátek si přečtu asi třikrát, můj úsměv se roztáhne a já vstávám ze židle a dávám si malý vítězný taneček. Jako doopravdy. Tak moc jsem o to stála…

Takže, pro letošní rok jsem se se stala ambasadorkou HUMBOOKFESTU 2018. Budu Vás bombardovat novinkami a na všechny se těším na samotném festivalu.

A kdy a kde letos HUMBOOK proběhne?

Těšte se 6. 10. 2018 – Kongresové centrum Praha

Pro všechny novinky ohledně festivalu se přidejte k facebookové události, sledujte Humbook instagram nebo sledujet nás, ambasadorky, které Vás budeme o všem držet v obraze :-).

S kým se na Humbooku potkám?

IMG_20180321_191323

 

3 Comments

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s