Jak na fotky a vzpomínky z výletu?

Znáte to, na výletě fotíte jak diví a těšíte se na ty cestovní deníky jak z Pinterestu. Já to tak mám, miluji vše papírové a fotky jen v počítači mi prostě nestačí (zvlášť když jsem již dvakrát přišla o všechna data!). Chci vždy stvořit něco, z čeho bude sálat atmosféra a co si člověk vždy rád prolistuje. Něco, co člověk může vzít k babičce na návštěvu a vyprávět u fotek.

IMG_20180210_134908-01

Celoročně si vedu Project Life album, což je album, kde jsou fotky v kombinaci s papírovými kartičkami. Toto album mám zpracované hodně osobně a je to takový deník a přidávám tam fotky z průběhu celého roku. Tam přišlo jen pár fotek z Londýna a spíše popisky. Kam ale s tou zbylou stovkou obrázků?

Na instagramu jsem narazila na kladnou recenzi fotoknihy od Saal digital  a dostala jsem možnost si ji se slevou vyzkoušet. Jejich stránky jsou krásně přehledné a když se rozhodnete knihu vytvořit, stáhnete si jednoduchý program a můžete se do toho pustit. Někomu možná stahování programu přijde jako nevýhoda, ale celý proces byl tak jednoduchý, že se nejedná o nic kompikovaného. Vyberete si typ fotoknihy, její zpracování a všechny ostatní detaily – jako je třeba mat nebo lesk stránek a podobně. U všeho je přehledně uvedeno, jestli se jedná o provedení v ceně, nebo o příplatkovou službu. Program je hodně intuitivní. Nahrajete fotky a už je jen přesouváte nebo měníte jejich rozložení. Můžete si vybrat různé šablony, nebo tvořit úplně „z ničeho“. Za pár minut jsem si fotky seřadila a vrhla jsem se na tvorbu obálky. Tam mě trochu mrzelo, že nešel dát jen dlouhý text přes celé desky, ale nakonec jsem to doplnila fotkou tak, aby se mi to líbilo.

Kniha dorazila velmi rychle,  a to do dvou dnů! Tak rychlé dodání mne zaskočilo, vzhledem k tomu, že se kniha musí vyrobit. To je za mě velké plus! Kniha přišla krásně zabalená a hned z kraje mě čekalo velké překvapení. Musím říct, že jsem očekávala klasickou fotoknihu s tenkými  papírovými stránkami. Byla jsem opravdu nadšena, když jsem viděla kvalitní, silné stránky. Kniha je z fotopapíru, to znamená, že povrch  má vzhled jako vyvolaná fotografie. Rozhodně Vám tedy nehrozí, že si omylem stránku pomačkáte nebo natrhnete. Celá kniha působí velmi kvalitně a je pečlivě vyrobená.  Byla jsem s celým procesem tvorby i doručení spokojená a výsledný produkt opravdu stojí za to. Určitě se tedy nejednalo o poslední zkušenost s produkty od Saal digital.

Když se nyní podíváte na jejich stránky, mají tam i různé seznamovací kódy :-).

Děkuji @Saal.Digital.CZ za možnost si fotoknihu vyzkoušet!

Zajímal by Vás i článek o Project Life albu? Nebo i jiném papírovém tvoření? Vedete si vzpomínkové knihy a cestovní deníky?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s